Adam Mościcki

Kreatywny menadżer / creative manager

602-620-318


Muzyk perkusjonista, gitarzysta i wokalista. Od 16 lat profesjonalnie zajmuję się muzyką oraz organizacją imprez. Współtworzył wiele projektów muzycznych. Na stałe gra w zespole Maleo Regge Rockers. Jednak jego dyskografia obejmuje wiele innych projektów muzycznych takich jak współpraca z Bakshish, Kamil Bednarek, Arka Noego, Bongostan. Adam od wielu lat współpracuje z ośrodkami kulturalnymi, edukacyjnymi i terapeutycznymi w Zdzieszowicach i Opolu przy Narodowym Centrum Polskiej Piosenki. Prowadzi klub muzyczny, organizuje animacje i szkolenia. Zrealizował w swoje karierze wiele koncertów od podstaw do pozytwnego finału. Jest osobą kreatywną i otwartą na nowe wyzwania.

Anna Kucharska

Kierwonik działu marketingu

530-244-123


Absolwetnka dziennikarstwa na PWSW w Przemyślu oraz politologii na Uniwersytecie Opolskim. Aktywnie uczestniczyła w animacjach i szkoleniach dla dzieci i młodzieży. Podczas studiów w Przemyślu organizowała Juwenalia oraz liczne imprezy studecnkie. Brała czynny udział w wielu projektach tanecznych i kulturanych. Komunikatywna z burzą pomysłów w głowie.

Paweł Kinder

Project manager

794-234-400


Abslowent Turystyki i Rekreacji na Politechnice Opolskie. Posiada liczne kursy i szkolenia z animacji oraz rekreacji. Organizował wiele koncertów. Na stałe związany z zespołem Bongostan. Jego pasją jest muzyka i podróże.