Nasza pasja do muzyki łączy się również na płaszczyźnie technicznej. Chcemy, żeby każdy dźwięk był profesjonalny zachowując przy tym swoją duszę. Naszym zadaniem jest by brzmienie wydobywające się z instrumentów jak i wokali było na najwyższym poziomie, by zachwycać publiczność.

Dlatego też łącząc pasje muzyczną z profesjonalizmem stworzyliśmy FOLKTRONIKA TECHNIKA SCENICZNA, która poradzi sobie z większymi jak i mniejszymi eventami oraz koncertami. Pragniemy przekazywać ludziom dźwięk pełen emocji, duszy i radości.

Firma istnieje na rynku od 2009 roku. Zaczynaliśmy od mniejszych imprez kulturalnych. Obecnie nagłaśniamy każdego typu imprezy: eventy firmowe, tematyczne, koncerty odbywające się w plenerze, pubach, klubach na halach sportowych.

 Wiemy jak bardzo wzrosło zapotrzebowanie na dobrą muzykę i czyste brzmienie z urządzeń technicznych. Dlatego też, pracujemy na urządzeniach wysokiej klasy sprzętu nagłośnieniowego. Więcej o Naszym doświadczeniu mogą Państwo przeczytać w zakładce REALIZACJE.

 

koncert2

Zespół Folktronika Technika sceniczna tworzą przede wszystkim Paweł Kinder, Daniel Gąsiorowski i Jarosław Paluch. Dodatkowo przy większych jak i tych mniejszych imprezach, posiadamy swój sprawdzony team obsługi technicznej (akustyków, realizatorów dźwięku i światła) . Tworzą go ludzie młodzi. Kochający muzykę oraz poznawanie nowych dźwięków. A co najważniejsze wykonują swoja pracę, z radością gdyż tak jak i my łączą swoją przyszłość z elektroniką i techniką dźwięku.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!
Z miłą chęcią odpowiemy na Państwa pytania!
Jeżeli możemy Państwu w czymś pomóc, prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy.

Serdecznie pozdrawiamy

ZESPÓŁ – FOLKTRONIKA TECHNIKA SCENICZNA